Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

"Alkovaba jaanituli" pälvis tunnustuse

Eesti Tervisemessi korraldusmeeskond tunnustas messi pealaval toimunud galal auhinnaga "Aasta Tervisetegu 2019" üleriigiliselt tegutseva tantsukooli JJ-Street asutajat ja vedajat Joel Juhti uue julge traditsiooni, avaliku ürituse "Alkovaba jaanituli" loomise eest.

JJ_Tervisemess_14.09.2019_Eesti_Messid_Ivo_-_Eesti_Tervisemess_433_of_165_copy.JPG 

Tervisemessi patroon Ott Kiivikas: "Joel on nii tantsukooli tegemiste kui ka isikliku sportliku eeskujuga inspiratsiooniallikaks arvatavalt väga paljudele noortele ja juba seepärast võiks talle anda vabalt auhinna ka väljapaistva noorsootöö eest. Nüüd juba traditsiooniks saanud Alkovaba jaanituli on märgilise sõnumiga avalik üritus, mille tegijad väärivad au ja kiitust. Toetagem Alkovaba jaanitule toimumise ideed seal osalemisega!"

alkovaba_veebibanner.png

Joel Juht: "Liipa Talu alkovaba jaanitule eesmärk on populariseerida tervisliku ja alkoholivaba elustiili, et inimesed koos oma pere ja sõpradega saaksid veeta ühe meeldejääva jaaniõhtu! Kolmandat aastat järjest toimub Liipa Talus tervislike eluviise propageeriv jaanituli, kus korraldajad lubavad, et kõik külalised mäletavad 100% kindlalt, mis jaanitule ümber toimus. Uskumatu, aga tõsi on, et oleme iga aastaga üha rohkem saanud kinnitust, et ka kaine peaga on võimalik midagi Jaanidel rõõmsa tujuga ära teha - nii, et lööme üheskoos jaanipäevale 2020 juba varakult hoo sisse! Vaba aega sisustatakse erinevate mängude, võistluste, jõukatsumuste ja lõkke süütamisega. Soovi korral saavad külalised lisaks kõikidele muudele tegevustele ka rannamõnusid nautida. Rohkem infot on peagi tulekul, jälgi ka www.liipatalu.ee"

14. septembril Eesti Tervisemess - Liikuma! pealaval toimunud auhinnagalal "Aasta Tervisetegu 2019" anti üle 12 auhinda. Lisainfo ja pildigalerii: www.tervisetegu.ee.

Aasta_Tervisetegu_2019.png 

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.