Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2019 toimumise aeg ja koht

Laupäev, 14.09.2019, Tallinn, Vabaduse väljak kell 11-17, sissepääs tasuta

Korraldajad

Tervisemessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Tervisemessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@tervisemess.ee

Ott Kiivikas

Ott Kiivikas - patroon ja kõneisik

504 8898, ott@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Merle Truubon

Merle Truubon - kõneisik

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud, programm ja üldkorraldus


9638Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Mai Kartau

504 0666, mai@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, palm@eestimessid.ee 
Valdkond: programm (artistid)


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@tervisemess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: helindamine


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Grete Kägo.jpeg

Grete Kägo

5348 6402, grete@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


valentina.jpg

Valentina Purtova

5364 8012, valentina@eestimessid.ee 
Valdkond: venekeelne turundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep - Eesti messid OÜ finantsjuht

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Katrin Halanurm.jpg

Katrin Halanurm - Eesti messid OÜ tegevjuht

525 9195, katrin@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Druzba

Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: venekeelne kommunikatsioon


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Eesti Tervisemess MTÜ

Registrikood: 80300288

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.