Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Korraldajad

Tervisemessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Tervisemessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@tervisemess.ee

Ott Kiivikas

Ott Kiivikas - patroon ja kõneisik

504 8898, ott@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


 

 

Õnnela Raudsepp - korraldaja ja kõneisik

503 7319, onnela@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus 


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, sandra@eestimessid.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Merle Truubon

Merle Truubon

5564 8882, merle@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja programm


9638Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Mai Kartau

504 0666, mai@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


 

Pavo Raudsepp - korraldaja

564 60921, pavo@eestimessid.ee 
Valdkond: pealava kõnejuht


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@tervisemess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee
Valdkond: turundus


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Eesti Tervisemess MTÜ

Registrikood: 80300288

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2, 11415 Tallinn
(T1 Mall of Tallinn, ruum 424/3, korrus 4A)
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 


Korralduspartnerid 

Madis Koit

530 7791, madis.koit@taltech.ee
Valdkond: TalTechi Spordiklubi arendusjuht


Aivar Ärm

elekter@eestimessid.ee 
Valdkond: vastutav elektriprojektijuht (pädevustunnistus: ET-115-15)


Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.