korraldajad header uus 1130x300

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! toimumise aeg ja koht

Laupäev, 22.09.2018, Tallinn, Vabaduse väljak ja Kaarli puiestee kell 10-17, sissepääs tasuta

Korraldajad

Tervisemessi korraldajad teevad kõik, et mess oleks sisukas ja kasulik nii külastajatele kui eksponentidele. Siin lehel on esitatud korraldajate kontaktandmed. Kui soovid kaasa lüüa Tervisemessi korraldamisel, siis võta meiega ühendust info@tervisemess.ee

Ott Kiivikas

Ott Kiivikas - patroon, korralduspartner ja kõneisik

504 8898, ott@tervisemess.ee 
Valdkond: üldkorraldus


Merle Truubon

Merle Truubon - peakorraldaja ja kõneisik

5564 8882, merle@tervisemess.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud, programm ja üldkorraldus


Martten Kaldvee

Martten Kaldvee - korraldaja ja spordialade teemaala kõneisik

5669 8006, martten@tervisemess.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud ja teemaala programm


9638Sven Tupits ( Fotogeen.com ) copy.jpg

Mai Kartau

504 0666, mai@tervisemess.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Jüri Järv

Jüri Järv

501 8003, jyri@tervisemess.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Lembi Ruubel

Lembi Ruubel

507 4515, lembi@eestimessid.ee 
Valdkond: eksponentide osaluslepingud


Ülar Palm

Ülar Palm

513 1540, info@showmess.ee, www.showmess.ee 
Valdkond: programm (artistid)


Margus Sild

Margus Sild

5309 7110, elekter@tervisemess.ee 
Valdkond: elektrivarustus


Urmas Salmu

Urmas Salmu

517 7974, urmas@eestimessid.ee 
Valdkond: messiraadio ja helindamine


Berit Kivisaar

Berit Kivisaar

524 2000, berit@eestimessid.ee, veeb@eestimessid.ee 
Valdkond: veebiturundus


Kairit Tuhkanen

Kairit Tuhkanen

526 7970, kairit@eestimessid.ee 
Valdkond: TV produktsioon


Raivo Teeäär

Raivo Teeäär

Valdkond: TV ja videoproduktsioon


Sandra Rätsep

Sandra Rätsep

5656 0202, arved@eestimessid.ee 
Valdkond: arveldused ja raamatupidamine


Druzba
Druzba agentuur

www.druzba.ee 
Valdkond: venekeelne kommunikatsioon


Auris Rätsep

Auris Rätsep

504 3000, auris@eestimessid.ee 
Valdkond: arendus ja üldkorraldus


Messi infopunkt

554 3000, infopunkt@eestimessid.ee 


Eesti Tervisemess MTÜ

Registrikood: 80300288

Eesti messid OÜ

Registrikood: 12746124
Aadress: Peterburi tee 2c, 11415 Tallinn
Postiaadress: pk 417, 10504 Tallinn
Külastusaadress: Peterburi tee 2c / Ülemiste 3A, II korpus, 1. korrus, 11415 Tallinn
Telefon: 554 3000
E-mail: info@eestimessid.ee
Koduleht: www.eestimessid.ee 

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.