Liikuma! Eesti Tervisemess

Eesti keeles rus eng

Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumise aeg ja koht

Laupäeval 19.09.2020, TalTechi Spordihoone saalides ja välialal kell 10-17, sissepääs tasuta.

Bose S1 Pro osales tervisemessil 7-tunnisel kõnemaratonil

22. septembril Tallinnas Vabaduse väljakul ja Kaarli puiesteel toimunud Eesti Tervisemessil - Liikuma! ja Autovabal päeval sai näha ka uut ja huvitavat helitehnilist lahendust. Rohkem kui 100 meetrit pikal harrastusalade alleel oli võimalik tutvuda erinevate spordialadega, mida pika messipäeva jooksul tutvustas päevajuhina endine tippsportlane Pavo Raudsepp. Selleks, et pikal sporditänaval ja sellega külgnevates messiboksides oleks võimalik osalejatega intervjuusid teha ja kõik hästi ja kaugele kostaks, sõidutas Pavo enda järel kahte Bose pro-seeria kõlarit. Tegemist on üritustele, artistidele või ka koduseks kasutamisks loodud uue ja praktilise tootega. 

Eesti tervisemessi harrastusala korraldaja Martten Kaldvee: “Kaalusime messi ette valmistades Kaarli puistee helindamist ka traditsiooniliste vahenditega, aga kuna seal pikal alleel ei ole elektriühendusi ja Bosel on olemas uus ja sobilik toode S1 Pro kõlar, mis töötab sisseehitatud akudel kuni 11 tundi, siis ei olnud mingit mõtet hakata generaatorite ja kaabeldustega toimetama. Asetasime kaks kõlarit erinevas helisuunas ratastega alusele ja Pavo jalutas ja kõneles selle komplektiga terve messipäeva ehk siis 7 tundi jutti. Bosele omaselt on suudetud väikesesse korpusesse mahutada muljetavaldav helitugevus ja -kvaliteet, lisaks näevad kõlarid ka head välja. Arvestades kõlari tehnilisi omadusi ja nende võimekust teha professionaalset tööd, on Bose S1 Pro kõlari maksumus täiesti ok”. 

Loe ja vaata lisaks Bose S1 Pro kohta (klikka).

IMG_3158.jpeg

bose3.jpeg

bose1.jpeg

bose2.jpeg

Offcanvas

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.