Eesti Tervisemess - Liikuma!


TERE TULEMAST 7.-9.5.2021 TALLINNA LAULUVÄLJAKULE!

Tulenevalt riigis kehtivast eriolukorrast, on Eesti Tervisemess - Liikuma! 2020 toimumine aasta võrra edasi lükatud!

Eesti Tervisemess - Liikuma! / Tallinna kobarmess 2021 toimub Tallinna Lauluväljakul: 
Reedel 7. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 8. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 9. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!


Tere tulemast Eesti Tervisemessile - Liikuma!

Eesti Tervisemess - Liikuma! missiooniks on anda ülevaade Eesti tervisevaldkonna võimalustest, teenustest ja toodetest ning väärtusahelas tegutsevatest organisatsioonidest ja ettevõtjatest. Messil osalejateks on tervisevaldkonnas tegutsevad ja teenuseid pakkuvad ettevõtted, organisatsioonid, ametid ja omavalitsused. 

Selleks kutsume maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti tervisevaldkonna arengus kaasa rääkida soovivad. Oodatud on igaüks, kes peab oluliseks oma tegevust ja teenuseid tutvustada. Tervisemessi platsimess pakub uusi teadmisi tervise füüsilisest, vaimsest kui ka sotsiaalsest heaolust. Mess hõlmab endas uusi teadmisi sportimisvõimalustest ning tervise valdkonna tooteid ja teenuseid. Tervisemess on koguperesündmus, külastama on oodatud igaüks!

Messi kultuuriprogramm on mitmekesine ja messilik valmides koostöös Eesti Showmessiga - Lavale!, mille tulemusena näeme põnevaid esinejaid erinevatest žanritest, keda saab üritustele esinema kutsuda. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval eriüritusena suur emadepäeva kontsert "Kallile emale!"

Eesti Tervisemess - Liikuma! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 100 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Automess - Sõidame! ja Eesti Pulmamess, Eesti Toidumess - Sööma! raames ka Eesti Grillimess - Grillima! ja Eesti Kohvimess - Kohvile! Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kahel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta! Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Tervisemess - Liikuma! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale kõike head ja paremat, mida Eestis tervisevaldkonnas teha osatakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Ott Kiivikas
Eesti Tervisemess - Liikuma! patroon

tervisemess_lead.png